Nu smygöppnar vi i restaurangen!

Mimi med personal smygöppnar i restaurangen under påskhelgen! Vi håller öppet mellan 09:00–16:00 och serverar bland annat gott kaffe och fantastiska toast.

När golfbanan öppnar i maj utökas öppettiderna, och vi kommer då att servera både frukost, lunch och middag. Kom gärna förbi, säg hej och njut av något riktigt gott i vår nybyggda restaurang.

Varför inte prova Black Angus Rostbiffstoast – med tunt skivad Black Angus-rostbiff, rostade tomater, färsk vattenkrasse och en honungsdoftande Café de Paris-dressing med kapris, serverad på nygrillad surdegsbaguette?

Välkommen till Ekholmsnäs By Mimi!

Dela

Nu smygöppnar vi i restaurangen!
Vi använder cookies för att förbättra upplevelsen för våra besökare. Om du fortsätter att använda webbplatsen så godkänner du användningen av cookies.
Läs mer